Hakkımızda

Av. Selay Çomaktekin Kimdir?

Av. Selay Çomaktekin İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini başarıyla tamamlamış daha sonra Türkiye Barolar Birliği tarafından Avukatlık ruhsatı almaya hak kazanmıştır. Özellikle İş Hukuku, Aile Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında katılmış olduğu eğitim ve seminerler neticesinde kendisini geliştirme, olaylara farklı bakış açısı ile bakma fırsatını yakalamıştır. Çeşitli işveren şirketlerin hukuki danışmanlığını yapmakta olup şirket çalışanları ile işveren arasında akdedilen sözleşmeleri hazırlayıp, gerekli beyanların alınması ile çalışan özlük dosyalarının düzenli ve hukuka uygun şekilde düzenlenip muhafazasını sağlamaktadır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir. Gerek avukatlık gerekse de danışmanlık hizmetlerimizi yürütürken ulusal-uluslararası normlar, güncel hukuki gelişmeler ve yüksek yargı kararları dikkate alınarak bu doğrultuda en doğru çözümler sunulmaktadır.

Ekibimiz

Selin Çomaktekin
Muhasebe Ve İnsan Kaynaklari

İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünü derece ile tamamlayıp akabinde İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümüne devam etmektedir.

Fransız Lape Hastanesi, Zorlu Holding, Yönetici İnsan Danışmanlık hizmetleri gibi farklı sektörlerde deneyim kazanıp aktif şekilde çalışmıştır. Uluslarası kullanılan SAP ve ETA programlarına hakimdir.

Edindiği tecrübeler doğrultusunda şuan Marsu İmlt. Dağ. Tic. Ltd. Şti.’nde İnsan Kaynakları ve Muhasebe departmanında görev almaktadır. Aynı zamanda hukuk büromuzun muhasebesel süreçlerini yürütmektedir.

Menü